شروع آشنایی با رای ون

رای ون را بهتر بشناسیم

رای ون، یک ابزار بهره وری است که می تواند در یک سازمان یا بین اعضای یک تیم، با بهینه سازی تعاملات افراد، سازمان دهی محتوا و ارایه ابزارهای کارآمد برای ذخیره، جستجو و دستیابی به محتوا، موجب کاهش هزینه ها، کاهش اتلاف زمان و افزایش بهره وری گردد. با رای ون می توانید مشکلات متنوعی را حل کنید و سازمانی چابک، باهوش و موفق داشته باشید.

رای ون چگونه بهره وری را افزایش می دهد

رای ون بهره وری شما و سازمان شما را افزایش می دهد؛ زیرا با رای ون:

دانش و محتوا با رای ون بهتر جستجو می شود

دانش و محتوا با رای ون بهتر جستجو می شود.
با رای ون شما یک گوگل سازمانی دارید که هر محتوایی را ایندکس کرده و با سرعتی عالی به شما نتایج مرتب شده می دهد. با جستجوی رای ون زمان دسترسی به اطلاعات را کم کنید.

تعامل و گفتگو با همکاران، سریع، راحت و جذاب می شود

تعامل و گفتگو با همکاران، سریع، راحت و جذاب می شود.
انواع امکانات تعاملی رای ون به شما کمک می کند درباره مسائل و چالش های کاری خود با همکاران و همفکران خود تعامل کنید.

ردپای فعالیتها و تعاملات دیگران، مسائل شما را حل می کند

ردپای فعالیتها و تعاملات دیگران، مسائل شما را حل می کند.
گفتگوها، نتایج فعالیت ها و روندهای کاری که در رای ون به جا می ماند، یکی از بهترین انواع اطلاعاتی است که می تواند بسیاری از مسائل مشابه شما را نیز حل کند.

مشکل یک نفر، مشکل همه؛ نه به دوباره کاری

مشکل یک نفر، مشکل همه؛ نه به دوباره کاری.
اشتباهات و مشکلات، بسیار ارزشمند هستند؛ رای ون کمک می کند با به جریان افتادن مناسب آن ها بین افراد از دوباره کاری ها و خطاهای مجدد جلوگیری شود.

راندمان فرایندهای کاری بهبود می یابد

راندمان فرایندهای کاری بهبود می یابد.
رای ون به سیستم های فرایندی شما متصل می شود و مثل یک مغز، دانش را از آن ها ذخیره کرده و در شرایط لزوم به آن ها ارائه می دهد.

بهتر و سریعتر تصمیم می گیرید

بهتر و سریعتر تصمیم می گیرید.
تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیمات معین با رای ون در نوک انگشتان شماست. می توانید با تجهیز رای ون به الگوریتم های خاص خود، از آن برای کمک به تصمیمات در حوزه های معین استفاده کنید.

فاصله دیگر یک معضل نیست

فاصله دیگر یک معضل نیست.
رای ون، فراتر از مرزهای جغرافیایی به سازمان های بزرگ کمک می کند کارهای موازی به خوبی پیگیری و اجرا شود.

دانش محلی، در تمام سازمان قابل استفاده می شود

دانش محلی، در تمام سازمان قابل استفاده می شود.
بهروش ها و تجربه هایی محدود محلی با حفظ کلیه جزئیات و شرایط می توانند در شرایط مشابه و غیرمشابه به صورت آگاهانه به کار گرفته شوند.

افراد سازمان، اجتماعی تر می شوند

افراد سازمان، اجتماعی تر می شوند.
اجتماعی تر شدن کارکنان در محیط سازمان، کانال های انتقال دانش را بازتر می کند و جریان اطلاعات را بهبود می دهد. اشراف بر توانمندی ها و نقاط بهبود همدیگر به انجام بهتر کارها کمک می کند.

پرسش ها سریع تر به پاسخ می رسند

پرسش ها سریع تر به پاسخ می رسند.
سوالات و شبهات به افراد درست نشان داده می شود تا شانس پاسخ گویی و حل مشکلات بالا برود؛ از طرف دیگر ذخیره سازی مستمر و هوشمند در رای ون، معضل سوالات تکراری را برطرف می کند.

دسترسی افراد به افراد و افراد به محتوا، بهتر می شود

دسترسی افراد به افراد و افراد به محتوا، بهتر می شود.
افراد در رای ون می توانند با سرعت و جزئیات کافی، فرد یا محتوایی که می تواند مشکل یا مساله آن ها را حل کند، پیدا کرده و به کار گیرند.

همه از آخرین اطلاعات مرتبط با خود مطلع می شوند

همه از آخرین اطلاعات مرتبط با خود مطلع می شوند.
در رای ون، اطلاعات مفید کاری به صورت خودکار و با توجه به شرایط و نیازهای شما به سمت شما جاری می شود تا زمان و انرژی کمتری صرف جستجو و دستیابی به اطلاعات کنید.

ویژگی های رای ون

امنیت رای ون

رای ون امن است. رای ون امکانات زیادی را برای پیکربندی امنیتی در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این امکانات، رای ون هم اکنون در بسیاری از سازمان های بزرگ در سطح خیلی محرمانه در حال استفاده است.

آنتالوژی

نقشه رای ون، بر پایه آنتالوژی است. این معماری علاوه بر پشتیبانی از ساختارهای درختی، امکان ایجاد ساختارهای پیچیده و ایجاد مسیرهای چندگانه را برای دسترسی سریع به محتوای موجود، با رعایت سطوح دسترسی و طبقه بندی اطلاعات، در اختیار کاربران قرارمی دهد.

قابل پیکربندی

رای ون، قابل پیکربندی است و تنظیمات پیکربندی آن، توانایی پاسخگویی به گستره وسیعی از نیازمندی ها را داراست.

انعطاف پذیر

رای ون، انعطاف پذیر است. در رای ون، امکان تعریف ساختارهای محتوایی پویا، فرم های تغییرپذیر، روندهای تغییر پذیر و ایجاد هم شکل های محتوایی وجود دارد. منظور از هم شکل ها، شکل های متفاوتی از یک نوع محتوا با فرآیندهای متفاوت و برای مخاطبان متفاوت است. مثلا ممکن است بخواهید تجارب را به دو دسته تجارب مدیریتی و تجارب عملیاتی تقسیم بندی نمایید و برای هریک فرآیندهای متفاوتی را پیکربندی نمایید.

یکپارچه سازی

یکپارچه سازی رای ون، آسان است. رای ون برای تبادل اطلاعات با سایر نرم افزارها، کتابخانه ای جامع از API ها را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که ضمن حفظ امنیت اطلاعات موجود در سامانه، امکان دریافت و ارسال اطلاعات با استفاده از پروتکل های HTTP و HTTPS را فراهم می آورد.

سریع

رای ون سریع است. در رای ون، علاوه بر استفاده از الگوریتم های سریع و استفاده از ساختمانهای داده سریع مانند ساختارهای Key-Value، تمامی درخواست های رابط کاربری به سرور، با استفاده از فناوری Ajax صورت می گیرد که علاوه بر افزایش سرعت، تجربه کاربری بسیار بهتری را رقم خواهد زد.

طبق برنامه به روز می شود

رای ون طبق برنامه به روز می شود. خریداران رای ون، به طور متوسط سالانه ۶ به روز رسانی را دریافت می کنند. در هر به روز رسانی، تعدادی بهینه سازی، قابلیت جدید و رفع باگ در صورت وجود! در اختیار خریدار قرار می گیرد. علاوه بر به روز رسانی ها، ماژول های جدیدی نیز به رای ون اضافه می گردد که با خرید آنها، قابلیت های جدید در اختیار استفاده کننده قرار خواهد گرفت.

آسان

کار با رای ون آسان است. رای ون از یک رابط کاربری پیشرفته بهره می برد که تجربه استفاده ازیک نرم افزار را لذت بخش تر از همیشه می کند. این مورد، موجب افزایش سرعت بکارگیری رای ون می گردد.

مقاوم

رای ون مقاوم است. تمامی عملکردهای رای ون در پایین ترین سطح بهینه شده اند و تمامی تست ها نشان می دهد که هیچ کاربری نمی تواند در هیچ شرایطی عملکرد رای ون را مختل نماید.